OPINIE

Faktycznie, w przychodniu u Pana Jacka Banego sa bardzo dobrzy lekarze, docielkiwi, sprawdzają zwierze od poczatku do konca. W dodatku sa bardzo sympatyczni. Znaja sie na tym co robia i nie odwalaja fuszerki.

Gość

Dziękuję całemu zespołowi za włożenie dużo serca w swoją pracę, ukłony w stronę dr. Jacka jak i dr. Marty, z nimi zawsze mam największy kontakt, podeście ich do pacjenta jest super, delikatne, nic na siłę. Klinikę z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.!!!!!!

Joanna Fci

Wspaniali ludzie z wielkim sercem dla zwierząt a w dodatku fantastyczni fachowcy. Gorąco dziękujemy i polecamy :) Malina z właścicelami :)

Anna Es

Wspaniały lekarz i człowiek, a to rzadkie połączenie. Nigdy się na nim nie zawiodłam ani ja, ani moje zwierzaki :)))

mluzak

Świetny lekarz,DOSKONAŁY psycholog dusz zwierzęcych i ich właścicieli:). W parze z profesjonalizmem idzie powołanie. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę nad moim ” Polskim ZOO” całemu personelowi tej lecznicy. Polecam, polecam, polecam. Pozdrawiam.

Krystyna Drzewiecka

Lekarze z powołania , znają się na swojej pracy ,podchodzą do zwierzęcia z przekonaniem , że jest to istota ,która czuje. Polecam , mam dzięki zespołowi zdrową sunie , która przeszła już nie jedno.Oby więcej takich gabinetów i takiego podejścia do zwirzęcia.Tak trzymać!

Anna M.

Opinie zaczerpnięte z serwisu www.znanylekarz.pl

Zabawka dla zwierzaka?

Jeśli potrzebujesz czegoś czym mógłby się bawić Twój pupil to dobrze trafiłeś. Mamy duży wybór akcesorii, które mogą się przydać. Od piłeczek, przez gumowe zabawki do miseczek na jedzenie. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.