NASZA PRZYCHODNIA

Przychodnia Weterynaryjna w Legionowie funkcjonująca od 2000 r. Mamy duże doświadczenie, leczymy z pasją i zawsze niesiemy pomoc zwierzętom oraz ich właścicielom. Nasz zgrany zespół pomaga codziennie przez 365 dni w roku.

 

Nasza historia zaczyna się od pragnienia stworzenia lecznicy w Legionowie. To pragnienie spowodowało, że wyprowadziliśmy się z Warszawy, zamieszkaliśmy w Legionowie, a w listopadzie 2000 roku otworzyliśmy Gabinet Weterynaryjny przy ul. Ogrodowej 2. Zaczynaliśmy bardzo skromnie, zatrudniając na początek jednego lekarza weterynarii. W niedługim czasie dołączyli do nas następni weterynarze. Pracowaliśmy z wielką pasją, miłością do zwierząt i z gotowością wyjścia naprzeciw potrzebom ich właścicieli. Widząc jak, ku naszej radości, rośnie ilość pacjentów, w grudniu 2011 r roku zmieniliśmy siedzibę.

 

Obecnie mamy przestronną (240 m2) Przychodnię z własnymi miejscami parkingowymi. W powstanie jej zainwestowaliśmy tyleż sił co środków. Przychodnię wyposażyliśmy w cyfrowy aparat RTG, aparat do USG, videootoskop, nowoczesny mikroskop itp. Posiadamy też w pełni wyposażone sale operacyjne z aparatami do narkozy wziewnej oraz oddzielny gabinet do zabiegów stomatologicznych wyposażony w skalery stomatologiczne jak również dzienny szpital dla naszych pacjentów. Na miejscu przeprowadzamy znieczulenie wziewne.

 

W międzyczasie zorganizowaliśmy podręczne laboratorium analityczne, w którym wykonujemy podstawowe badanie: morfologię i biochemię oraz badamy na miejscu materiał w kierunku obecności jaj pasożytów. Poza tymi badaniami wykonujemy badanie cytologiczne i mikroskopowe.

Nasza Przychodnia w Legionowie współpracuje z Urzędem Miasta Legionowo w zakresie czipowania psów oraz w programie zapobiegania bezdomności zwierząt poprzez sterylizację bezpańskich psów i kotów. Z pomocy naszych weterynarzy korzystają też różne fundacje i stowarzyszenia. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów i bezustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług.

 

U nas można wyrobić paszport dla zwierząt.
Wszystkie usługi wykonujemy w naszej przychodni. Posiadamy nowoczesny sprzęt do przeprowadzania zabiegów. W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.

Zespół

Nasza przychodnia

Zespół przy pracy