NASZA PRZYCHODNIA

Przychodnia Weterynaryjna w Legionowie funkcjonująca od 18 lat. Mamy duże doświadczenie, leczymy zwierzęta z pasją i zawsze niesiemy pomoc zwierzętom oraz ich właścicielom. Nasz zgrany zespół pomaga codziennie przez 365 dni w roku.

Nasza historia zaczyna się od pragnienia stworzenia lecznicy w Legionowie. To pragnienie spowodowało, że wyprowadziliśmy się z Warszawy, zamieszkaliśmy w Legionowie, a w listopadzie 2000 roku otworzyliśmy Gabinet Weterynaryjny przy ul. Ogrodowej 2. Zaczynaliśmy bardzo skromnie, zatrudniając na początek jednego lekarza weterynarii. W niedługim czasie dołączyli do nas następni weterynarze. Pracowaliśmy z wielką pasją, miłością do zwierząt i z gotowością wyjścia na przeciw potrzebom ich właścicieli. Widząc jak, ku naszej radości, rośnie ilość pacjentów, w grudniu 2011 r roku zmieniliśmy siedzibę lecznicy.

Obecnie mamy przestronną (140 m2) przychodnię z własnymi miejscami parkingowymi. W powstanie jej zainwestowaliśmy tyleż sił co środków. Lecznicę wyposażyliśmy w cyfrowy aparat RTG, aparat do USG, videootoskop, nowoczesny mikroskop itp. Posiadamy też w pełni wyposażoną salę operacyjną z aparatem do narkozy wziewnej oraz oddzielny gabinet do zabiegów stomatologicznych wyposażony w skalery stomatologiczne jak również dzienny szpital dla naszych pacjentów. Na miejscu w gabinecie weterynaryjnym przeprowadzamy znieczulenie wziewne.

Nasza przychodnia w Legionowie współpracuje z Urzędem Miasta Legionowo w zakresie czipowania psów oraz w programie zapobiegania bezdomności zwierząt poprzez sterylizację bezpańskich psów i kotów. Z pomocy naszych weterynarzy korzystają też różne fundacje i stowarzyszenia. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów i bezustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług.

Zespół

Nasza przychodnia

Zespół przy pracy

Wasze opinie

Chcemy się podzielić opiniami i podziękowaniami jakie od Was dostajemy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde słowo, dodajecie nam energii do dalszej pracy i pomocy. Dziękujemy!

Dziękuję całemu zespołowi za włożenie dużo serca w swoją pracę, ukłony
w stronę dr. Jacka jak i dr. Marty, z nimi zawsze mam największy kontakt,
podeście ich do pacjenta jest super, delikatne, nic na siłę.

Wspaniały lekarz i człowiek, a to rzadkie połączenie.
Nigdy się na nim nie zawiodłam ani ja, ani moje zwierzaki :)))

Wspaniali ludzie z wielkim sercem dla zwierząt
a w dodatku fantastyczni fachowcy.
Gorąco dziękujemy i polecamy :)

Faktycznie, w przychodniu u Pana Jacka Banego sa bardzo dobrzy lekarze,
docielkiwi, sprawdzają zwierze od poczatku do konca. W dodatku sa bardzo sympatyczni.
Znaja sie na tym co robia i nie odwalaja fuszerki.